OJON RARE BLEND OIL

Trójfazowy olejek do włosów Ojon Rare Blend Oil Total Hair Therapy

Zaczynając od wielkiej pustyni Kalahari, przez lasy tropikalne Tahiti, a skończywszy na odległych lasach deszczowych Ameryki Środkowej. Właśnie tak przebiega podróż naszych włosów dzięki trójfazowemu olejkowi Ojon Rare Blend Oil. Siła naturalnych olejów z różnych zakątków świata, znanych ze swojej uzdrawiającej mocy, znajduje się w trzech fazach: bursztynowej, kryształowej i czerwonej. Dowiedzmy się, czy produkt ma do zaoferowania coś poza ciekawym opisem.

KLUCZOWE WŁAŚCIWOŚCI

  • Ochrania włosy przed wysoką temperaturą.
  • Odmienia suche, zniszczone i nudne włosy.
  • Dodaje blasku i miękkości, rozświetla.
  • Ułatwia stylizację i rozczesywanie.
  • Zapobiega puszeniu się i dyscyplinuje włosy.

OLEJEK DO WŁOSÓW OJON – SKŁAD

Bogata i wielofunkcyjna kuracja do włosów na bazie olejków to właśnie Ojon Rare Blend Oil. Zawiera aż 15 naturalnych olejków, m.in. olej jojoba, olejek rycynowy, olej palmowy, olej z nasion arbuza, olej babassu, olej z nasion, olej kukui, olej monoi (ekstrakt z gardenii tahitańskie macerowany w oleju kokosowym), olej marula, masło kakaowe. W tym kilka olejków eterycznych, które nie tylko nadają zapach, ale mogą pozytywnie wpływać na skórę głowy.

Do tego dodatkowe ekstrakty roślinne, wosk z kwiatów jaśminu, gliceryna i silikony. W składzie olejku znajduje się też szkodliwy alkohol, który na szczęście ginie trochę w formule przesyconej naturalnymi olejami i składnikami o pozytywnym działaniu.

JAK STOSOWAĆ RARE BLEND OIL?

Olejek do włosów Ojon Rare Blend Oil stosuje się tak samo, jak każdy inny produkt tego typu. Z tą różnicą, że trzeba wstrząsnąć przed użyciem, aby trzy fazy kosmetyku połączyły się ze sobą. Dopiero tak wymieszaną tęczę olejków można nakładać na włosy. Wystarczy jedna kropla olejku, którą rozgrzewamy w dłoniach i aplikujemy na wilgotne włosy dla ich ochrony przed stylizacją lub na suche włosy (także w ciągu dnia), aby dodać im blasku.

OPAKOWANIE, KONSYSTENCJA, ZAPACH

Jako pierwszy na myśl przychodzi niebiański zapach olejku do włosów Ojon Rare Blend Oil. To jeden z trzech olejów z tej serii. Charakterystyczna jest tutaj trójfazowa formuła: na spodzie czerwona, kryształowa pośrodku, a na wierzchu bursztynowa. Olejek ma naprawdę piękne kolory, a równie przyjemna jest jego aksamitna konsystencja.

Perfekcyjnie rozprowadza się na włosach i pozostawia je miękkie, gładkie, błyszczące.

Nie potrzeba dużo produktu do pokrycia włosów. Wystarczy tylko jednak kropla, dlatego Rare Blend Oil Total Hair Therapy jest bardzo wydajny. Niestety tę wydajną skutecznie może obniżyć brak dozownika. Olejek do włosów Ojon łatwo zmarnować, bo wylewa się go na dłoń zdecydowanie za dużo. Do tego szklana buteleczka jest niewielka i może się wyślizgnąć z rąk. Oprócz tego, że opakowanie wygląda ładnie, nie jest funkcjonalne.

NA PLUS:

aż kilkanaście olejów roślinnych i ekstraktów, bardzo ładny zapach, aksamitna konsystencja, wysoka wydajność, skuteczność, kilka możliwości stosowania

ZDECYDOWANIE NA MINUS:

wysoka cena, silikony i alkohol w składzie, szklane opakowanie, brak dozownika, nie nadaje się na skórę głowy