100% OLEJ ARGANOWY NANOIL

Zimnotłoczony, nierafinowany olej arganowy Nanoil

Olejek Arganowy Nanoil to jeden z całej gamy popularnych olejków naturalnych, które wydaje marka Nanoil. Jest to w 100% czysty i organiczny produkt, który swoją jakością deklasuje wszystkie inne podobne mu (a jednak inne!) produkty. Olejek arganowy od Nanoil jest niezwykły. Szybko przekonasz się, że będzie to kluczowy kosmetyk w Twojej łazience.

KLUCZOWE WŁAŚCIWOŚCI

  • Doskonale regeneruje.
  • Poprawia wygląd włosów już od 1-szej aplikacji.
  • Przyspiesza wzrost włosów, hamuje wypadanie.
  • Chroni przed zniszczeniem i wysoką temperaturą.
  • Wzmacnia włosy od wewnątrz do zewnątrz.
  • Wygładza, dodaje miękkości i przywraca blask.

OLEJEK ARGANOWY NANOIL – SKŁAD

Olej Arganowy Nanoil to około 100 substancji pielęgnujących, które zawierają się w organicznie czystym, bio i nierafinowanym oleju z nasion arganii żelaznej. Marka Nanoil postawiła na jakość i czystość produktu, dlatego możemy być pewni, że dostajemy wszystko, co najlepsze w złocistym oleju o delikatnym zapachu roślin i ziemi.
Nie brakuje tu zatem dobrych kwasów tłuszczowych (NNKT), zwłaszcza linolowego z grupy omega-6 i oleinowego z grupy omega-9, a także cennych steroli roślinnych o właściwościach anty-aging, flawonoidów i polifenoli o działaniu regenerującym, które wymiatają wolne rodniki i opóźniają starzenie się komórek. Olejek arganowy to ponadto wysokie stężenie „witaminy młodości” (wit. E), która dba o kondycję i wygląd skóry, włosów, paznokci. Olejek dzięki nagromadzeniu cennych substancji wzmacnia cebulki włosów, pobudza je do pracy (a włosy do wzrostu) i zapobiega ich wzmożonemu wypadaniu.

JAK STOSOWAĆ OLEJEK ARGANOWY NANOIL?

Innowacją w tym rankingu jest to, że olejek arganowy od Nanoil można stosować nie tylko na włosy, ale też do pielęgnacji skóry. W pełni naturalny doskonale pielęgnuje od stóp do głów. Takiej zdolności nie ma żaden inny olejek uwzględniony w rankingu. Jest to bez wątpienia korzyść, o której warto wspomnieć, ponieważ czyni z Nanoil kosmetyk doskonały.

W pielęgnacji włosów również stwarza wiele możliwości: olejek arganowy marki Nanoil możesz nakładać na suche lub wilgotne włosy, nadaje się do masażu skóry głowy (wzmacnia i pobudza cebulki), jest lepszy niż ampułki do włosów i tradycyjne maski czy odżywki.

Można go wcierać w końce lub wykorzystać do płukanek i domowych kosmetyków pielęgnacyjnych.

OPAKOWANIE, KONSYSTENCJA, ZAPACH

Opakowanie to ładna butelka z ciemnego, aptecznego szkła, chroniąca bezcenny olejek. Zapobiega jełczeniu produktu, wygląda elegancko opatrzona czarną etykietą ze złotymi motywami. Wyjątkowo precyzyjny zakraplacz dawkuje olejek co do kropli. On również jest niezwykły, ponieważ wykończony niespotykanym nigdzie indziej drewnianym elementem, który oddaje charakter naturalnego oleju arganowego.

Olejek pachnie przyjemnie, ale nie spodziewajmy się sztucznie perfumowanego produktu. To naturalny zapach olejku arganowego, który ma lekką formułę i doskonale się wchłania we włosy i skórę.

ZDECYDOWANIE NA PLUS:

100% czysty i organiczny olej arganowy ze znakiem jakości Ecocert, wszechstronność działania, uniwersalny olejek, który zarówno upiększa, jak i regeneruje włosy, doskonała jakość, tłoczony na zimno i nierafinowany, przyspiesz wzrost włosów, wzmacnia i zapobiega wypadaniu, doskonale nabłyszcza i nawilża

NA MINUS:

olejek arganowy Nanoil nie jest do kupienia stacjonarnie