KHADI VITALISING HAIR OIL

Olejek do włosów Khadi Pure Ayurvedic Vitalising Hair Oil

Inspiracją do tworzenia wyjątkowych kosmetyków dla marki Khadi jest ajurweda. To indyjska medycyna naturalna bazują głównie na naturalnych ziołach i olejach, które działają nie tylko leczniczo. Pielęgnacja w zgodzie z naturą to cecha charakterystyczna Khadi Pure Ayurvedic Vitalising Hair Oil. Sprawdź, czy ten olejek do włosów ma coś, czego nie mają żadne inne.

KLUCZOWE WŁAŚCIWOŚCI

  • Zapobiega nadmiernemu wypadaniu włosów.
  • Przyspiesza wzrost włosów.
  • Odżywia i kontroluje nawilżenie.
  • Nadaje włosom blask i miękkość.
  • Ochrania przed infekcjami skóry głowy.
  • Eliminuje uporczywy łupież.
  • Regeneruje zniszczenia i wzmacnia.

OLEJEK DO WŁOSÓW KHADI – SKŁAD

Khadi Vitalising Hair Oil to olejek do włosów, który składa się wyłącznie z naturalnych składników, dzięki czemu odżywia włosy bez obciążania ich. Znajdziemy w nim znajome nam olejki m.in. olej kokosowy o działaniu ochronnym, olej sezamowy zapobiegający łupieżowy, olej rycynowy przyspieszający wzrost, olejek rozmarynowy oczyszczający skórę i olej z nasion marchwi, który odżywia włosy. Oprócz tego olejek do włosów Khadi zawiera też ekstrakty z indyjskich ziół, takich jak amla, bhringraj, bala, czy brahmi.

Skład obfituje w naturalne substancje – to połączenie ośmiu ekstraktów roślinnych z sześcioma olejkami do włosów i witaminą E. Nie znajdziemy tutaj żadnych silikonów, alkoholi, parabenów, ani konserwantów. To świetny przykład na to, że da się zrobić całkiem naturalny olejek bez zbędnych dodatków, które mogą szkodzić włosom.

JAK STOSOWAĆ VITALISING HAIR OIL?

Stosowanie olejku do włosów Khadi Vitalising Hair Oil nie jest w żaden sposób ograniczone. Przed użyciem należy wstrząsnąć. Zaleca się, aby około 1 łyżeczkę olejku wmasować w głowę i włosy. Intensywniejszy masaż pobudza mikrokrążenie skórne i sprawia, że olejek działa dogłębniej. Khadi Vitalising Hair Oil powinien zostać na głowie przynajmniej 2 godziny przed myciem, choć najlepsze efekty da pozostawiony na całą noc.

Potem konieczne jest dokładne umycie włosów.

OPAKOWANIE, KONSYSTENCJA, ZAPACH

Jest dość płynny i na pewno nie przypomina w konsystencji standardowych olejków. Bardzo łatwo go zaaplikować i dużo lepiej wchłania się we włosy. Nie pozostawia uczucia tłustości. Ma bursztynowy kolor. Warto wiedzieć, że ze względu na wysoką zawartość indyjskich ekstraktów ziołowych może przyciemniać naturalny kolor włosów. Nie są to jednak radykalne zmiany odcienia. W dodatku Khadi Vitalising Hair Oil ma intensywny, orientalny zapach.

To jeden z bardziej eleganckich indyjskich olejków, które zazwyczaj dostępne są w mało ciekawych, plastikowych butelkach. Olejek do włosów Khadi Vitalising Hair Oil ma szklany flakonik, co z jeden strony ładniej się prezentuje, ale z drugiej nie jest praktyczne, bo łatwo o rozbicie. Aplikację ułatwia precyzyjna pipeta, która ma tendencję do zacinania się.

NA PLUS:

bogactwo olejków i indyjskich ekstraktów ziołowych, delikatna formuła, na włosy i skórę głowy, różnorodność zastosowania, adekwatna cena, nie zawiera szkodliwych substancji

ZDECYDOWANIE NA MINUS:

może przyciemniać włosy, szklany flakonik łatwy do stłuczenia, nieprzyjemny zapach orientalnych ziół, zacinający się aplikator