BB. INVISIBLE OIL


Niewidoczny olejek do włosów Bumble and Bumble Hairdresser’s Invisible Oil

Nowojorska firma Bumble and Bumble dopiero od niedawna rozpoczęła eksplorację światowych rynków. Udało się i dziś jest jedną z częściej wybieranych przez profesjonalistów marek produktów do strzyżenia, stylizacji i układania włosów. Nie bez powodu niewidzialny olejek do włosów Bb. Invisible Oil nazwano fryzjerskim. Przekonaj się, co ten olejek może zaoferować twoim włosom.

KLUCZOWE WŁAŚCIWOŚCI

  • Zapewnia włosom gładkość i blask.
  • Zapobiega puszeniu się i elektryzowaniu.
  • Ułatwia rozczesywanie, suszenie i prostowanie.
  • Ochrania włosy przed uszkodzeniami.
  • Eliminuje problem niesforne kosmyki.

OLEJEK DO WŁOSÓW BUMBLE AND BUMBLE – SKŁAD

Niewidzialny olejek do włosów Bumble and Bumble ma bardzo przyzwoity skład. Zawiera kompleks naturalnych olejków, wśród których znajdziemy: olej winogronowy, olej z orzechów makadamia, olej kokosowy, olej ze słodkich migdałów, olej arganowy i olej z krokosza barwierskiego (in. szafranowy). Te składniki uzupełnione są przez ekstrakt winogronowy i ekstrakt z kwiatów gardenii tahitańskiej, czyli macerat tzw. olej monoi. Olejek do włosów Bumble and Bumble zawiera też witaminę E oraz czysty skwalan, naturalny składnik ludzkiego sebum. Oprócz tego silikony, mało szkodliwe i w niewielkiej ilości. Całkiem przyzwoity skład.

JAK STOSOWAĆ INVISIBLE OIL?

Olejek do włosów Bumble and Bumble Invisible Oil można stosować na dwa sposoby. Nadaje się do każdego typu włosów, dlatego można uznać go za uniwersalny produkt ułatwiający stylizację włosów. Producent zaleca stosowanie oleju na włosy w niewielkiej ilości przed suszeniem lub zaraz po wystylizowaniu dla nadania fryzurze idealnego wykończenia. Olejek nie nadaje się do olejowania i raczej nie na skórę głowy ze względu na silikony.

Przeznaczono go tylko do stosowania przed stylizacją, w trakcie lub po niej.

OPAKOWANIE, KONSYSTENCJA, ZAPACH

Bumble and Bumble to bardzo lekki olejek do włosów. Jego konsystencja została opracowana w taki sposób, aby bez problemu wchłaniał się, nawet gdy nieco przesadzimy z jego ilością. Invisible Oil nie obciąża i nie przetłuszcza włosów, za to zapewnia im trwałe wygładzenia aż do następnego mycia. Olejek do włosów ma przyjemny zapach, ale mógłby być bardziej wydajny.

Hairdresser’s Invisible Oil łatwo rozpoznać po charakterystycznym opakowaniu w pastelowych kolorach. Pękaty flakonik w pomieszanych odcieniach pomarańczu i różu nie jest nazbyt elegancki i może przypaść do gustu swoją prostotą. Wygodny aplikator w formie pompki ułatwia dozowanie produktu i sprawia, że nakładanie oleju na włosy nie powinno być problemem.

NA PLUS:

świetne właściwości stylizacyjne, czysty skwalan, kompleks naturalnych olejów i ekstraktów, bardzo lekka formula, szybka wchłanialność, przyjemny zapach, wygodny aplikator

ZDECYDOWANIE NA MINUS:

zbędne silikony w składzie, średnia wydajność, wysoka cena, niezbyt eleganckie opakowanie, nie nadaje się do olejowania i na skórę głowy